Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2016, 21:05   #1152
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Tura 3

Ernst zabija ungory otaczające ogra 26, ciężko rani gory oraz rani ogra.
Lambert zabija ogra 26.

Ginie BN 3.

Kasimir rani gora 19.

Lexa zabija gora 19.

Schulz skacze z murów i rozpoczyna walkę 1 na 1 z Ragushem. Krzyczy, aby nikt się do niej nie mieszał.
Schulz rani Ragusha. Ragush rani Schulza.

Adar rani ogra 27. Ogr 27 zadaje krytyczne obrażenia (2) Adarowi.

BNi otaczają i zabijają ogra 27.

Katarina rani ogra 25.

Klaus rani Ragusha.

Severus z powodzeniem łapie Katarinę za tyłek.

Reimer rani gora 14.

Ranni zostają BNi: 9, 8, 10.

Strzelcy zabijają ogra 25 oraz gora 13.

Tura 4

Kasimir zabija gora 21.

Adar wraz z chłopami zabija gora 14.

Przez resztę rund (6 dokładnie) walczy Schulz z Ragushem. Pojedynek kończy się śmiercią Ragusha oraz dwiema ranami krytycznymi u Schulza (noga - 1, ręka 6).



Wybaczcie, że tak długo to trwało, ale strasznie dużo rzutów wychodzi przy takiej walce, nie mówiąc już o stosownej kalkulacji i porównywaniu wyników. Muszę przyznać, że bardzo dobrze wam poszło. Wróg rozgromiony kosztem jednej śmierci. Tym zwycięstwem bardzo osłabiliście kurgańskiego chaosaka. Zaplanowane mam już tylko dwie sceny - podróż przez góry oraz finał, więc jeśli nie będzie potrzeby i chęci na rozgrywanie kolejnej tury w Goboczujce to uda się nam zakończyć tą sesję w niecałe dwa tygodnie.

@Hazard
Wiem, że Ciebie nie będzie, ale czy wiesz może czy będziesz mieć dostęp do internetu np. z komórki? Podczas finałowej batalii będzie wymagane tylko byś napisał deklarację i mogę prowadzić Twoją postać, ale uważam, że lepiej jakbyś Ty sprawował kontrolę nad jej losem

P.S. Za walkę +50 PD dla każdego!
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline