Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2016, 00:20   #521
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja bede w poscie proponowac rozbicie czaszki Bbrucea, aby Ange byla wtedy blisko z talizmanem pajaka a Arisa z lapaczem sniw. Sprobujemy zlapac zjawe w talizman i to zakonczyc. Jesli sie uda to Ange zabiera Bruca do jaskini i tam z nim sczeznie kocha go nad życie!
Dam post o tym jak dojde do siebie
- Z chłopaków zostało dwóch sprawnych. Wcześniej nas była czwórka. Nie wiem czy damy radę na dwóch.

- A ma Twoja hirołsówa ten talizman po przebudzeniu?

- Nie wiem czy w realu wiemy gdzie ta jaskinia jest. Znaleźliśmy ją we śnie. A właściwie albo nas tam ściągnieto albo zepchnieto

- Ale ogólnie pomysł jakby wypalił niezły. Bruce i tak jest dla nas stracony. Jakby udało się złapaćzjawę w łapacz mogoby to przywrócić równowagę. Tylko ten punkt z umierającą Ange w ogóle mi nie pasi

- Połączmy te dwa plany. Czyli jeśli walka to przy totemie. Nie wyjdzie z totemem spróbujemy walki.

- I nie wiem co się stało Nami ale trzym się.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline