Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2007, 10:50   #19
Cold
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 1 Cold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputację
Tak jak mówiłam, ja zawsze mogę (no, w niedziele nie) zaopatrzyć się w tą książkę i ewentualnie poprawić to, co zupełnie nie pasuje, a znając moje szczęście, to cała karta jest zła .

Imię: Melodia

Rasa: Anioł(ek)

Profesja: Szeolit(k)a

Umiejętności: Melodia potrafi latać, bo w końcu od czego są skrzydła? Do tego doskonale (no, może nie aż tak doskonale) posługuje się bronią białą, a w szczególności rapierem. Ma niezwykłą siłę perswazji, z czego jest szalenie dumna. Bronią palną potrafi się posługiwać, lecz w stopniu, można by rzec, dostatecznym.

Wygląd: Melodia, młoda anielica, jest istotą średniego wzrostu. Ma długie, rude włosy, choć nie aż tak długie, jakby się zdawało. Sięgają mniej więcej do połowy pleców, może trochę dalej. Niektóre kosmyki zawsze są leciutko, a może nawet troszkę mocniej, albo też bardzo, polokowane. Delikatne rysy twarzy, niebieskie oczy i krągłe kształty (oczywiście z umiarem i tam, gdzie trzeba) dodają jej kobiecości. Stara się, aby na jej twarzy zawsze gościł szczery i promienny uśmiech, lecz czasami samotna łza spływa po jej delikatnym policzku. Z jej pleców, jak przystało na anielicę, wyrastają piękne, białe skrzydła.

A oto kilka obrazków, aby można było sobie wyobrazić Melodię (jeśli imię jest złe, to też mogę zmienić )...

Królestwo niebieskie


Ziemia, czy też bardziej 'normalny' wygląd, plus rapier


Co do historii. Wysłana na PW.
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.

Ostatnio edytowane przez Cold : 12-05-2007 o 16:28.
Cold jest offline