Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2016, 00:59   #81
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Yo.
Nie żeby to był mój dział i mój cyrk, ale że jestem z Obsługi LI i zdarzyło mi się śledzić ten wątek, to się raczę wtrącić w to darcie kotów i pomóc rozwiązać rodzący się konflikt.
Tak się składa, że Gargamel nie pierwszy raz psuje krew mistrzowi gry, podobne zgryzy miał z użytkownikiem Ogryzek Szatana w jednej sesji w dziale Sesje RPG Inne. Ostatecznie skończyło się to na wydaleniu Gargamela z sesji przez wnerwionego MG.
Nie raczę skomentować tej dziecinady, którą odgrywa Gargamel. Polecę tyle MG, żeby postawił Gargamelowi ultimatum - albo przestanie zachowywać się jak idiota albo dostaje wykopa z sesji.
Bacząc na to, co wyprawiało się w sesji Ogryzka Szatana, ja jako bezstronny obserwator poradziłabym wydalenie Gargamela, bo prawdopodobnie będą problemy z tym graczem. To ostatnie to moja wyłącznie osobista refleksja.
Pozdrawiam, ~R.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline