Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2016, 01:11   #4506
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Jakie oddalimy od ludzi? Jesteśmy w środku miasta. PRzynajmniej mnie to tak wygląda na mapce. Same budynki i lotnisko dookoła.

- Co do przebijania nie zamierzam się siłować z ciężarówką. Ulica a zwłaszcza krzyżówki, nie wyglądają mi na tyle wąskie by zablokować całkowicie przejazd od dechy do dechy. Nam wystarczy dziura na samochód czyli choćby chodnik. A glin nie powinno być dużo skoro dopiero co wezwanie KITT usłyszał o strzelaninie i wypadku. Zresztą nie może być bo inaczej by sie wsypali więc jest na gorąco jak im pierwsza fala się sypła. To ile to minęło? Sekundy pewnie. Może z jakiś przyadkowy radiowóz co był w okolicy to może i by tam był. Ale nie zdziwiłbym się jakby taki radiowóz to był właśnie ten za nami co z lotniska jedzie. Więc pewnie jest sama ciężaróka + efekty karambolu i te strzelacze co na nas czekają.

- I tam na krzyżówkach ja jeszcze jakąś stację benzynową widzę. Dodatkowe miejsce na minięcie się i utrudniające zablokowanie. I łatwopalne

- Ogólnie ja opis czytam w tej chwili jako że jest na gorąco i ta cieżarówa dopiero co się wywaliła. Miejsca na tyle dużo, że na szerokość bryki to minimalne szanse na całkowite zablokowanie przejazdu to są mizerne szanse. Glin tam nie ma albo góra jeden radiowóz. Po naszej prawej na rogu z Douglas St widzę jakiś sporawy trawnik który można użyć jak drogi co jeszcze bardziej utrudnia zablokowanie krzyżówek. Więc jak dla mnie są spore szansę, że będzie miejsce by śmignąć pomiędzy samochodami bez taranowania czegokolwiek.

- A co do zawracania mamy mało miejsca i niezą prędkość. Na tyle mało, że na mapce to nie wiem czy byśmy dali wytracić prędkość nim by się krzyżówki zaczęły. W pechowym scenariuszu jaki w tym wariancie mógłby być to byśmy akurat zawracali pod lufami tuż przy krzyżówkach. Tamci by pewnie ruszyli w pogoń. Jesli zaś przemkniemy się na co moim zdaniem są realne szansę jesli dobrze czytam scenę to nie wytracamy prędkości, nie zderzamy się, nie taranujemy a tamci jeśli chcą nas ścigać muszą ruszać od zera więc zyskamy przewagę. Do tego krzyżówki dają nam 3 kierunki do wyboru i wszystkie są nam ok. Po prostej czyli na wsch mamy najkrótszą drogę do ekspersówki i mostów. Na pn i pd dojedziem do ekspersówki a potem do mostów. Wszystkie trzy są też dość szerokie czyli jest sporo miejsca na manewry i utrudnia zablokowanie. A do tego ciężko by im było przewidzieć którą z tych trzech wybierzemy więc szansa na kolejną blokadę byłaby chyba mniejsza.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline