Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2016, 16:36   #15
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Chłopaki będziecie mieli cyferki od 1 do 7 w kilku kategoriach zerknijcie sobie na marvelowski Power Grid http://marvel.com/universe/Punisher_(Frank_Castle)

Kenshi żeby nie było że ja nie narzekam czy jeżeli Boltsowe wygrają to czy nie zgodziłbyś się na postaci własne obok kanonicznych ? Bo naprawdę nie lubię odgrywać cudzych postaci a mam fajny pomysł na ex żołnierza który walczył i zginął w Iraku a potem wrócił do życia za sprawą Rady Tronów która kiedyś obdarzyła Punishera anielskimi mocami.

The Punisher's resurrection by a Grigori named Gadriel imbued him with divine essence, enough to grant him a number of angelic qualities such as biological immortality, accelerated healing, a sixth sense for the supernatural, and dream-based precognition. Castle was also given access to a "hammerspace" portal to Heaven, which he typically used to produce special firearms (the strength of which responded to the wielder's thoughts) that lacked the drawbacks of conventional ones, and which were capable of killing both mundane and paranormal threats. Exactly how powerful this iteration of the Punisher was was proportionate to the whims of the Council of Thrones, which stripped Castle of his new abilities when he quit Heaven's employ in favor of returning to his previous, more grounded lifestyle

Źródło Frank Castle (Earth-616 - Marvel Database - Wikia)



Może się wydawać że to bardzo potężny zestaw mocy ale miałby taki bohater sporo trudności i ograniczeń moralnych albo mógłbym zagrać AntyVenomem bo to moje ulubione wcielenie Broka po za tym mam ochotę zagrać postacią z manią religijną ale anielskie spluwy byłby fajniejsze

Jeżeli wygra Age of Apokalips to chyba zamiast Ricka zagrałbym uciekinierem z jednej z Farm Ciał Sugermana bo też mi wczoraj fajny koncept do głowy przyszedł
 
Brilchan jest offline