Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2016, 22:07   #31
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Uff... surówka jest.

Pan Amon dostał fragmentem pierwszy. No, może rykoszetem takowego. Przyznam, że paragraf trochę krótkawy jak na moje gusta, ale ma on charakter dialogowy. Wykonałem rzut na percepcję i opisałem rezultaty, poza tym nie chciałem głębiej ingerować w odgrywanie Eve. Kobietę w Bieli najchętniej wziąłbym na warsztat pisarski pierwszą, żebyśmy upiekli wspólnie coś fajnego. Mam właściwie czas przez cały ten weekend. Daj mi znać odnośnie godziny, Amonie.

Pan Burgle i Herr Raist2 proszeni są o zdeklarowanie, czy będą knuli razem. Jeżeli zdecydują się na intrygę wspólną, będziemy działać wszyscy trzej (niczym muszkieterowie) w docu parafialnym. Z drugiej strony, jeśli wypadnie na samotne zapędy, udamy się do oddzielnych doców. Erm. Wy się udacie, bo ja, jak się pewnie spodziewacie, będę sępił w obydwu.

Dla Pani Morri nic nie dałem, bo jej postać znajduje się w momencie badawczym/dialogowym, podobnie jak Amon. Jakby tego było mało, graczki nie ma do poniedziałku. Kiedy się pojawi, przejdziemy do twórczości dokumentowej i kolejnych faz prywatnego śledztwa Frau Crowford.

Natura ostatniego wygibasa ma na celu nakreślenie kolejnej, ostatniej już strony naszej małej intrygi. Pisankę tę może (i powinien) przeczytać każdy. A nóż-widelec okaże się pomocna.

Obrazki, liryki i korekta jutro. Teraz idem sem.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri

Ostatnio edytowane przez Highlander : 01-07-2016 o 22:18.
Highlander jest offline