Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2016, 00:27   #16
Flamedancer
Konto usunięte
 
Flamedancer's Avatar
 
Reputacja: 1 Flamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputację
Wraz z wybiciem północy czasu światowego (Lastinn się spóźnia o kilkanaście minut) rekrutacja się zakończyła. Dostałem pięć kart postaci, w których zawarliście naprawdę sporo rzeczy i materiałów dla swojego mistrza gry. Każda była wykonana starannie i z sercem, za co bardzo dziękuję.

Nie owijając w bawełnę - przedstawiam Wam wyniki rekrutacji. Zdecydowałem się na przyjęcie czterech graczy. A oto i oni:

Nami jako Warden.
Sirion jako Ranger.
Sither jako Fighter.
-2- jako Warlord.
(po angielsku napisałem nazwy klas, bo mi tak było wygodniej prawdę mówiąc i nie narażę się na nieporozumienia)

Dziękuję wszystkim, którzy brali udział w rekrutacji! Komentarze założę jutro, a post zaczynający sesję pojawi się do wtorku.
Za chwilę roześlę na PW link do GDoc'a.
 
Flamedancer jest offline