Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2016, 02:12   #110
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 7

- Post jest w terminie więc zaczynamy kolejna turę. Termin dla Was do północy czw. 07.VII.


PD


- Stalowy, Adi i Lemi po 10 PD.



Omówienie


@Wszycy

- Zbliża się noc. Jakbyście chcieli wrócić do bazy przed nocą to raczej tą turę chociaż na koniec wypadałoby podeklarować powrót do niej by mieć szansę. Opóźnienia mogą się już przerodzić w podróż po nocy w większości przez Ruiny. Tak więc miejscie tego świadomość i by nagle zaskoku nie było, że już noc i ciemno dookoła.


@Stalowy

- Właściwie to jak w poście. Menel powiedział swoje. Nie wygląda by ściemniał a przynajmniej Młynarz go na tym nie złapał. Facet mówi i zachowuje się jak typowy menel.


@Kinomaniacy

- No co jest panowie? Czemu już drugi raz z rzędu ja muszę Wasz gotowy kawałek z dok wrzucać w swój post? Co się stało?

- Pokręciliście się po budynku. Ruina trzeszczy i sypie się przy każdym kroku. Nie zachęca do pozostania wewnątrz. Szanse na wylukanie czegoś sensownego po nocy i ciemku no są bardzo niewielkie.

- Łuski prawie na pewno zostały wystrzelone z jakiegoś rewolweru. Na oko kaliber .38 Special/.32 ACP itp. Czyli średnie/lekkie ammo rewolwerowe więc i pewnie takiż rewolwer był w użyciu.

- Czasowo możecie określić na termin podobny do tego w jakim popełniono morderstwo. Samej broni nie znaleźliście.

- Ammo to prawdopodobnie jakieś powojenne samoróbki. Całkiem przyzwoite ale pozbawione oznaczeń.


@Merill

- Coś się stało? Nie dałeś ani słowa przez cały tydzień w ogóle nie wiem jak mam traktowac Twojego hiroła w tej chwili. Jeśli będzie się ta spacja przedłużać będę beenował Twojego hiroła. Na razie zostaje jak jest, liczę, że coś się wyjaśni. Nie lubię niejasnych sytuacji Merill.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline