Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2016, 02:53   #103
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja już swój mały wkład dodałem. Skoro jeszcze jutro jest czas, to zajmę się upichceniem swojej scenki i liczę, że okaże się... w porządku. Przynajmniej
- No dodałeś Całkiem zgrabnie wyszło i wkomponowało się w całość scenki. Właśnie o tego typu akcję mi chodziło jak o tym myślałem



Cytat:
@Pipboy
Jak tam Turbodiesel stoi ze strzelaniem? Może jego by dać na drugiego snajpera?
- Jak staty są mniej więcej odpowiednie jak w młotku to średnio i supsestrzelcem bym go nie nazwał Cortez już ma zauważalnie lepciejsze. Ale u żadnego z nich nie ma wyciszonej broni w ekwipunku.

- Od biedy można chyba uznać, że jakąś z paroma nabojami zdobyliśmy po drodze tak by starczyło na ten akszyn. Wówczas mógłby z taką zdobyczną bronią Cortez iść na drugiego snajpera jeśli nikt z BG nie ma ochoty/możliwości. I w sumie jak się do jutra nikt nie zgłosi to właśnie tak przmodeluję ten detal.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline