Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2016, 12:41   #39
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Baird Zobacz post
Drogi MG, czy członkowie rady zostali uratowani przez Sheparda, czy są oni nowo wybrani.
Shepard uratował Radę. Ja co prawda w grze ją poświęciłem, ale większość graczy była idealistami, więc niech tak zostanie. Imiona radnych zapożyczę sobie z twojej ostatniej sesji z ME. Ot, dla ciągłości uniwersum .

Cytat:
Ja mam ten problem z ME, że gram tylko po ang i te wszystkie nazwy mnie tak strasznie bolą po polsku :<
Mam nadzieję, że to nie jest powód, dla którego nie zamierzasz się zgłosić ? Bo właściwie nie wiem, dlaczego SOC ma być gorsze niż C-Sec, a Citadel Council lepsze niż Rada Cytadeli.

Taki ogólny wniosek mi się nasuwa po przepatrzeniu moich reputek - że jest nadmiar potencjalnych czytelników, a niedomiar graczy . Przynajmniej patrząc na stosunek jednych do drugich.

PS. Niech wiadome będzie wszech i wobec, że na prośbę jednego z potencjalnych graczy, przedłużam czas rekrutacji. Karty wysyłać można do godziny 22.00 w środę. A i skończyłem mapki wnętrza Waszego gwiezdnego mobilu .
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 04-07-2016 o 14:52.
MrKroffin jest offline