Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2016, 18:11   #252
Kanra
 
Kanra's Avatar
 
Reputacja: 1 Kanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znany
Poszukujemy graczy:

Preferowany komunikator: Najprawdopodobniej będziemy używali skype'a
System: Własny (ale opieramy się na systemie Diadem)
Ilość graczy: Szukamy 2 graczy którzy wcielą się w Entkę- Bardkę i Orka- Wojownika [EDIT1: została już tylko Entka]
Dodatkowe informacje: Celem tego przedsięwzięcia jest chęć napisania przeze mnie opowieści Fantasy poprzez rozgrywkę w grę fabularną.System gry będzie opierał się na moich notatkach i wyobrażeniach. Bazę niektórych postaci już mam tylko potrzebuję osób które się w nie wcielą.Do gry nie trzeba być wyjadaczem w grach fabularnych (co jest dla mnie nawet lepszym rozwiązaniem) .
Warunkiem jaki chciałbym żeby każda osoba chętna do pomocy spełniła : (z gwiazdką nie są konieczne)
-Jest oczywiście duża znajomość fantasy (będą także występować różne elementy z pogranicza SF i horrorów ale bardzo rzadko)
-Szczere zainteresowanie pomocą i to przedstawicieli obu płci
-Czas na rozmowę (albo na czacie albo na skypie/wideorozmowie)
-Zgranie w drużynie (chodzi mi tu najbardziej o dogadywanie się)
-*Umiejętność wcielania się w rolę
-*Bycie osobą której nie przeszkadza że nie opieram się na jakimś systemie gry
Forma kontaktu z poszukiwaczem: Skype MG: live:filipdowgiert
 

Ostatnio edytowane przez Kanra : 05-07-2016 o 21:59.
Kanra jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem