Wątek: Nightwish
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2007, 14:26   #13
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
Piosenka ciekawa, nutkę Nightwisha się w niej da poznać... Ale dali wokalistce zbyt mało miejsca, żeby się pokazała - jest tak zagłuszona, że nie potrafię na razie ocenić, czy mi się jej śpiew podoba. Cóż - głos ma dobry.
Hm... Realna, bo czemu nie? Nagrali najpierw instrumenty (zanim jeszcze znaleźli wokalistkę), potem głos. Ale tak się zawsze robi, także nie wiem, co w tym dziwnego. To wszystko jest na oficjalnych stronach muzycznych wypisane, więc nie wiem, skąd ten "ktoś w komentach" to wytrzasnął.

A żeby nie stać się monotematycznym - cudowne filmik do Wishmaster'a. Obejrzyjcie koniecznie
Tutaj
 
Diriad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem