Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2016, 16:59   #43
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Nie poddawaj im takich pomysłów, bo jeszcze gotowi to zrobić.

Dzisiaj mam randkę z Morri o 20:00. Teoretycznie przynajmniej.

EDIT: Jeśli zaś chodzi o praktykę, to wpadliśmy na siebie dzisiaj i załatwiliśmy wszystko sprawnie, płynnie i przyjemnie. Wyszedł bardzo tekst, jestem zadowolony.

Jeśli przeżyję ostatni dzień w kołchozie przed otrzymaniem dwudniowej przepustki, mój kolejny post pojawi się w sobotni wieczór. Patrzcie w niebo i wierzcie w cuda, moi mili.

EDIT 2: Nie dam jednak rady dzisiaj. Wyspawałem dopiero fragment dla dwóch postaci, a godzina już późna (w mniemaniu takiego zgreda jak ja). Niestety, ale post zostaje przesunięty na jutro.

EDIT 3: Post jest. Wisi. Nawet wrzuciłem od razu cytat i obrazki. Teraz pozostaje uzgodnić terminy dialogowania. Zaznaczam tylko skromnie, że jutro nie będę dostępny.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri

Ostatnio edytowane przez Highlander : 10-07-2016 o 18:56.
Highlander jest offline