Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2016, 00:25   #3
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
ICześć, wszyscy. Bardzo mi miło, że udało mi się przejść etap rekrutacji i tym samym potwierdzam swój udział w sesji.

1. 7 dni. Jest to optymalna opcja, która nikomu nie powinna zawadzać. Jeśli, jako gracze, wyrobimy się prędzej - wtedy MG może szybciej dać odpowiedź. Fajnie jednak byłoby, gdyby każdy trzymał się terminów. Dodatkowa prośba do MG, by po każdym swoim poście podawał nam w komentarzach termin na odpisy.

2. Dokument Google tylko do walki i dialogów. Nic tak nie psuje mi zabawy jak wieczne spamowanie w dokumencie, a potem tylko przeklejanie do sesji. Nie mam czasu przesiadywać w gdocu godzinami, chęci zresztą też nie. Do tej pory w sesjach, w których gram, da się bez tego żyć.

3. Zdecydowanie tak. Często zdarza się, że jakieś informacje umykają, a tak będzie miejsce, do którego zawsze będzie można zajrzeć i sobie przypomnieć.

4. Tylko trzecia osoba czasu przeszlego. Nie piszemy pamiętnika, a opowieść. Poza tym nigdy nie lubiłem czytać rzeczy napisanych w pierwszej osobie. Ble.

Jeśli o kolor idzie, to ja poproszę jakiś błękitny czy inny lazurowy, by pasował do mojej postaci.

Portret udało mi się znaleźć taki, jaki wysłałem w karcie postaci, tylko na stronie cytadela.eu dzieki temu jest z identyczną ramką, co portret Barrusa i reszcie polecam to samo (chociaż z volusem faktycznie może być ciężko).

Co do informacji o postaciach, to czy nie lepiej zawrzeć to w swoich postach? Jak nie, to jutro również napiszę kilka zdań o mojej asari.
 

Ostatnio edytowane przez Pan Elf : 07-07-2016 o 00:40.
Pan Elf jest offline