Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2016, 01:19   #115
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
2 - Ale ja jestem daltonistą i kolor wielu kropek mi się zlewa. Akurat mój "ciemnoniebieski" to nie rozpoznaje która to kropka na mapce. Z niebieskich widzę dwie z przodu i dwie z tyłu ale nie wiem która oznacza mojego hiroła. Sorry za problem no ale nie dowidzę tak podobnych kolorów.
Południe, za osłoną. Ten w środku, odkryty, to Morgenstern.

Cytat:
3 - To na mapce, na środku mapy z jakby jednym skrzydłem i dwoma silnikami to ten ich prom? Co to tak mniej wiecej jest? Ma uzbrojenie i pancerz by mogli jakoś tego użyć w walce wewnątrz hangaru?
Prom. Nie wiadomo, czy jest uzbrojony.

Cytat:
4 - Jak działa ta wyrzutnia Cortez'a? Czy to leci po prostej jak pocisk z bazooki czy pancerfausta czy też jest choć trochę kierowalne jak współczesne ppk?
Po prostej, tzw. "dumb rocket".

Cytat:
5 - Czy nasza dzielna drużyna może liczyć na jakieś wsparcie? Tak w realnym czasie od innych grup by zdążyli wziać udział w tym starciu w hangarze.
Nie. W Tricorn jeszcze trwają walki, szczególnie w podziemiach.

Cytat:
- No reakcja... Hmm... U mnie słabo z tą znajomościa uniwersum... Ci heretycy to jak rozumiem oni teraz zostali wyklęci czy to już dawno temu i dopiero teraz odkryto że to właśnie oni są w pałacu.
Istvaanianie zawsze byli uważani za wariatów i potencjalnych renegatów. Teraz to się potwierdziło; stoczyli się w najgorsze odmęta herezji, bo okraszonej mocną hipokryzją.

Cytat:
- Czy to co powiedział Barabassa oznacza, że w piwnicach jest otwarty portal do demonów? I te sejwy pałacu nie wytrzymają takiego naporu? Czy wiadomo ile mamy czasu nim puszczą? Tak orientacyjnie chociaż. W ogóle to da się jakoś zamknąć taki portal? Mamy jakiś podgląd na to co tam się dzieje?
Jest tam Warp Portal, z którego jebie warp energy i daemony. Daemonhunters z Ordo Malleus już nad tym pracują i powinni wkrótce złamać napór Chaosu na Pałac.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.
Micas jest offline