Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2016, 02:42   #5
Rainrir
 
Rainrir's Avatar
 
Reputacja: 1 Rainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputację
Hej hej wszystkim! Na dobry początek, sesja ta będzie takim moim dużym comebackiem jeśli chodzi o granie na forum oraz to forum, mam nadzieję na dobrą grę z naszej strony.

Co do pytań MG:

1. 7 dni to opcja jak najbardziej pozwalająca każdemu na odpis, jak i na zabawy w docku.

2. Walka i dialogi, nie wydaje mi się żebyśmy potrzebowali go do czegokolwiek innego. Z kolei mile będą widziane mapki taktyczne

3. Patrz wyżej, mapki taktyczne . Powinienem do tej nazwy dostawić znaczek ™. A poza tym, jak najbardziej tak, wszystko doda smaczku samej sesji.

4. Trzecia, lepiej odda to klimat space opery.

Ja również wolałbym przedstawić postać w pierwszym poście, to ostatecznie sprawdzi czy jeszcze jestem w formie .

PS. Avatar chwilowo wrzucam również z cytadela.eu, jest podobny do tego który zamieściłem w KP. Jak mi się uda, to do właśnie tego dodam taką ramkę jak mają Baird i Pan Elf.

To chyba wszystko... I should go.
 
Rainrir jest offline