Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2007, 16:11   #31
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
Lucy

-Haha... Na takie miano trzeba było sobie zasłużyć a mojej gildii... To znaczy, w gildii w której się szkoliłam - poprawiła się natychmiast.

-No tak jakoś wyszło, że załapałam się na pewną wyprawę... W sumie nie powinnam w niej uczestniczyć, nie miałam skończonych 17 lat, ale poszłam z towarzyszami na walkę z odwiecznym wrogiem naszej gildii. Ich było więcej... A że ja jestem mała, zwinna i nie rzucająca się w oczy, hulałam po polu bitwy i zabijałam tych, których mogłam... I jakoś tak się stało, że powaliłam dosyć dużo przeciwników... No i mistrz Thanos nadał mi ten przydomek... Cieszę się nim zaledwie trzy lata... Ale miło mi z powodu tego wyróżnienia. - opowiedziała historię z widocznym zadowoleniem.

-Mam nadzieję, że nie uważasz mnie za nie wiadomo jakiego chwalipiętę... Ale taki tytuł dużo znacz dla mnie jak i innych moich rówieśników.
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline