Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2016, 12:49   #114
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Swoją drogą ta cała akcja Isztar... bez sensu... tylko dało to przeciwnikom więcej czasu na dobycie broni... i to nie pał tylko karabinów. Brawo generalnie :/
Dziękuję, dziękuję <sceniczne ukłony>

No c'mon, facet...
1) Dwóch 20tek nie mogłem przewidzieć i nie możesz mieć do mnie o nie pretensji. W moim planie przynajmniej to nie oznacza, że jest się, z miejsca, martwym
2) Jakby się udało (a szansę na powodzenie miałem bardzo wysoką przy tym jak mam Isztar zbudowaną) to by was przywitały dwa trupy, bądź, przynajmniej jeden, a drugi związany w walce wręcz, której by nie wygrał.
3) Więcej czasu? Gdzie?
Jo... jeden z nich wyciągnął spluwę 2-3 sekundy wcześniej z powodu Isztar, ale nic z tym nie zrobił a z powodu wypadającego za drzwi ciała i tak obaj będą perfekcyjnie przygotowani na wasze wyjście. Niezależnie od akcji Isztar.
4) Nawet teraz, jak się nie udało, wciąż NAM to daje przewagę w porównani do sytuacji gdybyśmy wszyscy mieli wylać się przez drzwi celi.
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 07-07-2016 o 12:58.
Arvelus jest offline