Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2016, 13:03   #8
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Czyli postanowione:

1) 7 dni. Podoba mi się pomysł Pana Elfa z wyznaczaniem terminu. Widziałem go już w kilku sesjach. Jego przekroczenie równać się będzie zenpecowaniu postaci na turę. Oczywiście, jeśli zostanę uprzedzony, przedłużę termin.

2) Gdoc tylko do walki i rozmów.

3) Materiały powstaną. Jeszcze ode mnie uwaga, o czym zapomniałem wcześniej - przez najbliższy czas materiały będą niemal na pewno aktualizowane często, jednak po okresie 2-3 miesięcy może się to trochę zmienić. Uprzedzam zawczasu. Materiały pojawią się po zaokrętowaniu, co logiczne, skoro nazywać się będą "komputer pokładowy".

4) Trzecia.

Cytat:
Co się dialogów tyczy. Czy bohaterowie czyli my, mamy jakieś określone kolory? Jeśli nie to zaklepuję ciemnoczerwony.
Tak, macie przyporządkowane kolory - zdobywacie je sprawiedliwą metodą, kto pierwszy, ten lepszy . Myślałem, żeby to ustalić na docu - lepiej będzie widzieć barwę przez Was wybraną niż tylko jej opis. Linki do doców niedługo do Was trafią.

Cytat:
Do MG
Czy była by możliwość zmiany pozycji na statku (z kuka na np. nawigatora) jeśli ta nie jest okupowana przez innego gracza. I jakie pozycje na statku są w takim razie wolne?
Tak, można by tak zrobić. Wolne są wszystkie poza twoją kuchnią . Więc od wyboru do koloru.

Cytat:
PS. drugą drużyną w finale będzie Święte Imperium Germoney
Niestety też tak podejrzewam : / .

Cytat:
Jak mi się uda, to do właśnie tego dodam taką ramkę jak mają Baird i Pan Elf
Nie będę się tego czepiał, ale fajnie byłoby mieć właśnie taką jednorodność stylistyczną w awatarach. Goel, jeśli się dostosujesz, będzie fajnie .

Cytat:
Kroffin, mam jakieś braki w karcie które trzeba uzupełnić?
Tak, braki pojawią się zaraz w pierwszym poście.
 
MrKroffin jest offline