Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2016, 14:30   #14
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pan Elf Zobacz post
Czy nasze Widmo będzie otrzymywać zadania specjalne (związane z historią postaci) od nas w zależności ile czasu nam poświęci na rozwój relacji?
O właśnie. To jest ważne i o tym zapomniałem w pierwszym poście. Słuchajcie, ludu Drogi Mlecznej!

Esencją ME są kontakty z towarzyszami. Chyba wszyscy się zgodzimy. Aby wam to ułatwić (i nie rozwlekać zarazem akcji długogaśnymi rozmowami o dupie marynie między jedną walką a drugą), proponuję takie rozwiązanie. Każdy etap gry wiąże się z jedną planetą (we wstępnym zamyśle). Po każdej planecie dostajecie turę na rozmówki i integrację. Łącznie takich momentów będzie 4-5, co oczywiście nie neguje rozmów podczas misji.

Co do zadań związanych z postaciami. Spersonalizowałem historię, żeby każdy w wątku głównym odnalazł odwołanie do swojej historii. Jednak jeśli chcecie też zadania lojalnościowe (w sumie to fajny pomysł), to dam Wam wolną rękę. Każdy, kto ma zamysł takiej przygody, niech pogada z WiDMEM, byle nie od razu, to jest w końcu efekt zaufania. Niech wypowie tyle, ile jego postać wie, a ja dopiszę resztę . Pozwoli Wam to też na umiarkowane światotworzenie. UWAGA: pomysł najpierw musi być zaaprobowany przeze mnie, żeby nie kolidował z akcją główną. Jeśli chodzi o Barrusa, sam mu cosik wymyślę .

A jeśli chodzi o ramkę - nie jestem tu wymagający. Weź avka, otocz go w paincie linią o adekwatnym kolorze i grubości (tak, jak u innych), obetnij rogi i wklej. Nie więcej niż 10 min.
 
MrKroffin jest offline