Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2016, 14:37   #16
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
Cytat:
Esencją ME są kontakty z towarzyszami. Chyba wszyscy się zgodzimy. Aby wam to ułatwić (i nie rozwlekać zarazem akcji długogaśnymi rozmowami o dupie marynie między jedną walką a drugą), proponuję takie rozwiązanie. Każdy etap gry wiąże się z jedną planetą (we wstępnym zamyśle). Po każdej planecie dostajecie turę na rozmówki i integrację. Łącznie takich momentów będzie 4-5, co oczywiście nie neguje rozmów podczas misji.
Ej, ej! Ale mam nadzieję, że nie wyjdzie z tego sesja z jednozdaniowymi postami "to ja go biję" . Miał być storytelling, c'nie? Rozmowy o pupie Maryny to nieodłączna część storytellingu!
Ale ok, zobaczmy jak zaproponowany system wyjdzie. W czasie misji i tak jakaś część integracji również wystąpi, bo chyba milczeć nie będziemy, a i postacie jakieś uczucia i emocje mają.

Cytat:
UWAGA: pomysł najpierw musi być zaaprobowany przeze mnie, żeby nie kolidował z akcją główną.
To ja mam już pomysł. Odezwę się z nim za jakąś chwilę, może dwie do ciebie, drogi MG.

Cytat:
Już o tym myślałem by pomóc koledze, i tak jak mówisz Elf, ramka to nie problem, te hexy są. Tu potrzeba photoszopy lub innego cholerstwa.
Olej sześciokąty.
 

Ostatnio edytowane przez Pan Elf : 07-07-2016 o 16:04.
Pan Elf jest offline