Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2016, 15:04   #23
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
Dobra, czemu to:
Pulsar ~ W miejscu czaru pojawia się kula energii, która powoli się w sobie zapada zwiększając swą gęstość i energię. Umożliwia jej to wciąganie lekkich rzeczy do środka. Po zakończeniu Twojej następnej tury pulsar detonuje się zadając poważne obrażenia (2-4).
Jeżeli pulsar znajdzie się w horyzoncie zdarzeń, to niezależnie od kolejności rzucania czarów poleci on z ogromną prędkością do środku okręgu zadając obrażenia (1-2) wszystkiemu co dotknie oraz spowalnia tak zranionych wrogów. Jeżeli taki pulsar zdetonuje się w turze, w której kończy się czas działania horyzontu zdarzeń, to na chwilę powstaje miniaturowa czarna dziura zmuszająca wszystkich, którzy byli w horyzoncie zdarzeń do udania się na jego środek, po otrzymaniu masy obrażeń fizycznych od grawitacji (3-7). Tam w siebie uderzając i są ogłuszani, otrzymując kolejną porcję obrażeń fizycznych (zmienne). Koszt ~ 4 punkty many.



Stało się tym:
wypuszczasz kulę energii powali sunącą na przód zadając wrogą obrażenia (1) i spowalniając ich na koniec następnej tury pulsar eksploduje zadając od 2-4 punktów obrażeń jeśli pulsar znajdzie się w Horyzoncie Zdarzeń i eksploduje powstanie czarna ministrowa czarna dziura zadająca fizyczne obrażenia oraz ogłaszająca wrogów



A Horyzont Zdarzeń jest teraz 4 razy mniejszy? Ponadto mam nowe przedmioty i zdolność. Co jest grane?

Smoku, a czemu mój zaliczony test na magię uznałeś za niezaliczony?

EDIT EDIT:
Cytat:
Napisał smok burzy
1)Za długi opis próbuję, sensownie skrócić.
2)zobaczę.
3)Zaliczony ale gryf zaliczył lepiej.
Ad 1) Zgaduję, że chodzi o Pulsara. I tak mi to przemodelowałeś, a nie tylko skróciłeś. Jaka jest tego przyczyna?
Ad 2) Zobaczysz co?
Ad 3) Nie, mój test jest zaliczony lepiej. Od kiedy to 45 to mniej niż 33? I od kiedy to można wylecieć z miejsca, z którego nie da się wylecieć?
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem

Ostatnio edytowane przez Moni : 07-07-2016 o 20:37.
Moni jest offline