Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2016, 18:45   #702
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Cytat:
Witam! Już jestem. Mam nadzieję, że nie zniechęciliście się czekaniem. Dzisiaj raczej nie będę w stanie odpisać, ale jutro już na pewno. Zresztą przeczytam. Może nie będzie tego dużo, to jakoś dam radę.

Cytat:
Czekałem na reakcję npc. By później coś odpowiedzieć więc chyba nie
Ok przeczytałem i wszystko już wiem. Dobra, zdeklarowałeś się. Grimwold rzuca się z toporem na ... hmm... na właściwie wszystkich, Dieter coś tam popiskuje związany i z dziurą w głowie. Natomiast Markus patrzy na to wszystko ze wzgardą i miną mówiącą "ran moich niegodniście całować". Przyjąłem i mam nadzieję najdalej do 20 dam odpis.

Rozsądnie byłoby poważnie potraktować żądanie Korzara. Jest potężny, ale cierpnie mu ręka w której trzyma szczurkowatego. Jeśli wpadnie we wściekłość... no cóż. Nie wiem jak wy, ale wasze postacie chyba sobie tego nie życzą.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline