Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2016, 01:32   #21
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Piszę właśnie na docu. Postaram się już teraz zamknąć rozmowę, bo, jak zapowiadałem, w piątki jestem niedostępny.

Cytat:
Jestem zaskoczony (nie wiem, czy pozytywnie, czy negatywnie) ile wagi przywiązujemy w sesji storytelling do ramek wokół avatarów...

A co do brakującej zbroi - z jakiego zakresu zbroi mam wybierać, GM? Turiański, ludzkich, quariańskich, krogańskich czy turiańskich? I zakładam, że raczej lekka zbroja? Czy może zbroje z ME3?
Co do ramki: to tylko szczegół, nikt się by nie obraził, gdybyś odmówił . Ja po prostu, tak jak Pan Elf, lubię estetykę w sesji .

Co do zbroi - tak, raczej lekka. Rasowo ciężko określić, bo nikt nie jest w rozmiarze volusów, no może poza opiekunami. Wybierz klasyczny, ludzki. Ze zbiorów ME, konsekwentnie trzymamy się tamtejszego ekwipunku.

Do wszystkich: w sobotę wstawię opis systemu walki. Trzeba go przedyskutować, zanim dojdzie do pierwszego starcia. Niby to jeszcze trochę czasu, ale lepiej wcześniej niż później.
 
MrKroffin jest offline