Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2007, 16:42   #32
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Koren odskoczył, ale nie przestał się uśmiechać.
- Twój przyjaciel, dziewczyno, chyba nie chce odzyskać wolności. - Cały czas patrzył na bestię, ale topora nie wypuszczał z rąk. Łańcuch był krótki i nieporęczny. "Rozszarpałaby mnie na drobne kawałeczki, gdyby nie to żelastwo", ale nie przestraszył się. Zerknął na młodą kobietę i uśmiechnął się szerzej.
- Ale gdzie moje maniery!- W oczach zatańczyły mu wesołe iskierki.- Nie przedstawiłem się towarzystwu!- oparł toporzysko przy nodze i skłonił się wytwornie, do samej ziemi.
- Koren zwany Prochem, z cechu strzelców. Do usług szanownego towarzystwa- powiedział krasnolud tubalnym głosem.
Gdy się podniósł, topór dalej opierał o ziemię. "Byle jej tylko nie przestraszyć" myślał przez cały czas. "Taka przerażona, że może zrobić jakieś głupstwo."
- Oczywiście, że bym go uwolnił.- dodał, a w oczach błysnęły mu ciepłe ogniki.- A potem przydałoby się coś przekąsić, nie uważacie?
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline