Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2016, 21:41   #707
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Zombi

- No dobra to obrób co dasz radę i wrzuć kiedy dasz radę. Jakby co to jak mówisz, post w tej turze już masz a następny właśnie wrzuć kiedy zdołasz. I spoko może być przed lub po poście chłopaków.



@Merill, Lemi i Adi

- Fajno, że wrzuciliście post i to w terminie. Ale czemu się kończy moim kawałkiem? Mam sam ze sobą gadać, sterować Waszymi postaciami czy nic nie robić i zacząć od tego kawałka następną turę? Leming coś się pyta Waszych hirołów no myślę, że przydałaby się jakaś odpowiedź. No bo w tej chwili niezbyt mi zostawiliście punkt zaczepienia do pociągnięcia Wam dalej akcji.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online