Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2016, 22:14   #8
noboto
 
noboto's Avatar
 
Reputacja: 1 noboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputacjęnoboto ma wspaniałą reputację
Ja już sobie wiele rzeczy poukładałem co do zasad więc:

-Można chodzić/truchtać/biec/spowinować i strzelać oczywiście z karą

-Szczęście dodatkowo jeśli gracz ma otrzymać śmiertelny strzał to raz na misję MG je używa by gracza ocalić oczywiście on o tym nie wie a później co mocniejsi NPC będą też to mieć

-Utrata punktów krwi, w ołowi pisze że się je odlicza co 20 tur dal mnie wygodniej jest po prostu pomnożyć punkty krwi gracza razy 20 i odliczać co turę

-co do walki wręcz zamiast ją rozgrywać w systemie z inicjatywą w walce, po prostu by był szybciej gracz mówi ile ataków wykonuje an przeciwnik się broni i koniec, w swojej turze przeciwnik robi co uzna za słuszne

-gdy ktoś koło ciebie przechodzi w zasięgu twojego ataku wręcz a jeszcze masz jakieś segmenty możesz na każdą taką osobę zużyć jeden

-coś co zaproponujesz i będzie miało sens
 
noboto jest offline