Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2016, 19:02   #143
trmv
 
trmv's Avatar
 
Reputacja: 1 trmv jest na bardzo dobrej drodzetrmv jest na bardzo dobrej drodzetrmv jest na bardzo dobrej drodzetrmv jest na bardzo dobrej drodzetrmv jest na bardzo dobrej drodzetrmv jest na bardzo dobrej drodzetrmv jest na bardzo dobrej drodzetrmv jest na bardzo dobrej drodzetrmv jest na bardzo dobrej drodzetrmv jest na bardzo dobrej drodzetrmv jest na bardzo dobrej drodze
Zgłoszenie

Hej
Chciałem zgłosić się o sesji, mam jednak parę pytań zanim jednak wezmę się za tworzenie postaci i bardziej wnikliwe zaznajamianie się ze światem przedstawionym i generalnie DnD 5e. (Miałem do czynienia jedynie z 3.5)
Po pierwsze i najważniejsze: potrzebujecie jeszcze graczy? Z tego co przeczytałem powyżej rozumiem, że tak i do 13.07 mam jeszcze czas. Z drugiej strony na witrynie założonej przez MG Wyspa Grozy | Obsidian Portal znalazłem wpis S01K02 będący podsumowaniem rekrutacji, co trochę zbiło mnie z tropu, bo zwykle podsumowuje się rzeczy zakończone

Po drugie nie będę ukrywał, że lata minęły od kiedy ostatnio brałem udział w sesji PBF. W związku z tym, mój warsztat pisarski może pozostawiać trochę do życzenia. (Chociaż dużo czytam, może to mnie trochę uratuje ) Jednym z powodów, dla których wybrałem własnie tę rekrutację jest to, że z tego co przeczytałem, MG stawia tutaj przede wszystkim na częstotliwość i poprawność odpisów. Jeśli coś źle zrozumiałem to wyprowadźcie mnie z błędu No i dodatkowo, ktoś sobie może nie życzyć na sesji kogoś kto tak dawno nie grał.

Jeśli obydwie obawy zostaną rozwiane to jeszcze dzisiaj biorę się za postać, jutro najpewniej podeślę ją do Clutterbane. Póki co zapoznaje się z systemem.

PS. Lata minęły od kiedy ostatni raz pisałem na tym forum, ale widzę, ze wiele się nie zmieniło i nadal jest tu genialna atmosfera ^^
 
trmv jest offline