Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2016, 23:03   #161
Dust Mephit
Hungmung
 
Dust Mephit's Avatar
 
Reputacja: 1 Dust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputację
Jeżeli nikt nie ma nic przeciwko to wrzucę to sobie w "bonds" :

- Katon to pierwszy członek załogi, którego poznałem. Obaj mamy w sobie żyłkę poszukiwacza, często jest jedyną osobą, która podziela moje zdanie.

- Wraz z moim bratem obiecaliśmy sobie, że pewnego dnia pomścimy naszych bliskich pokonując bestię, która zniszczyła naszą wioskę.

- Jak Oscar dowiezział się, żeezdem druidem to chciał rzucić mi zię do gardła, ale zczazem brze... przeg... przekonaliśmy się do ziebie i tworzymy dzizziaj zgrany zespół. Hik! Zdrowie Ozzkarr!


- Kilgore jest dość nerwowy nawet jak na minotaura. Raz po małej libacji wpadliśmy z Oscarem na pomysł, by przywiązać mu kwiat opuncji do rogu kiedy spał. Czternaście godzin biegał za mną z toporem. Dobrze, że miałem wtedy zaklęcia leczące.
 
Dust Mephit jest offline