Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2016, 21:57   #18
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
To pierwsze C-bane.
Ok, dzięki.

To co Panowie - Asmo potraktuję ulgowo, bo przebywa na urlopie, ale pozostali miło byłoby jakby do końca tygodnia pojawiły się odpisy. A ja w międzyczasie będę porządkował sesję i materiały.

Nasza strona kampanii zmieniła szatę graficzną na taką bardziej w klimacie zaginionego świata.

Z mojej strony to pewnie wszystko na dziś. Jak ktoś jest chętny, może zaplanować szyk w parach i szyk gęsiego - odnośniki do mapek taktycznych znajdziecie w pierwszym komentarzu.

e. Oczywiście termin "do końca tygodnia" dany jest nad wyrost. Ja mogę odpisywać nawet codziennie, także do dzieła Panowie.

e2. Matrix, świetny początek, tylko dlaczego INDENTujesz w odpisach tylko wypowiedzi postaci? Cały odpis tak poproszę, żeby na szerokość Twój tekst "schodził się" z moim.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 14-07-2016 o 18:44.
Lord Cluttermonkey jest offline