Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2007, 23:00   #22
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Ja tam jestem za "Ulubienicą Fortuny". I jaką figurę mamy na bukszprycie? Może gorgonę?
Co do obrazków - ja nawet jednego obrazka przypominającego moją postać nie znalazłam, więc jestem przeciw. Nie mam czasu siedzieć w necie i szukać. Przykro mi. I błagam takie sprawy załatwiajcie w komentarzach (to dopiero zaśmieca sesję).
I jedna uwaga - ja mogę postować najwyżej raz, dwa razy dziennie do 21 maja - mam maturę z historii i łaciny i chcę się dostać na jakieś studia, więc musisz się caje-e uzbroić w cierpliwość.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline