Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2016, 16:56   #34
RyldArgith
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 1 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
Marzy mi się wędrówka ulicami Tokio, czy innej metropolii. Po ulicach chodzą mechy, cyborgi. Klimat GiTS wylewa się pełnymi wiadrami. Jakiś kryminał w takich realiach. Pokazanie jak żyją japończycy nowej ery. Dyskusje na temat życia, człowieczeństwa, wpływu maszyn na życie ludzi. transhumanizm. Jak technika wpływa na życie zwykłego człowieka.
Pokazanie też kultury Japonii, religie, mitologie. te wszystkie ich dziwactwa co my je określamy, tyle że dostosowane do XXI wieku. A raczej II połowy.
Miodzio.
Zależy mi na jakieś fabule, ale nie tak ze tylko ona. wątki poboczne, osobiste postaci. Ukazanie jak żyje, rozwija się. Romanse. Trudne tematy. Rasizm, zniewolenie, przemoc, wykluczenie społeczne, watki LGBT. Pełny przekrój.

Pamiętaj co mówiłem że z CP nie miałem wiele wspólnego. chodzi mi o CP w ogóle. tylko deus ex 3 i jakies dwa opowiadania. plus GiTS.
 

Ostatnio edytowane przez RyldArgith : 16-07-2016 o 16:58.
RyldArgith jest offline