Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2007, 23:14   #25
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Khalida jest imieniem ( tak, to jest imię! To jest prawdziwe imię, co prawda nie moje, ale imię) żeńskim, typowo żeńskim. Jego męski odpowiednik to Khalid, ale język arabski, tak jak polski posiada taką zależność, że każde słowo rodzaju żeńskiego kończy się na samogłoskę 'a'.
Do tego myślę że można się domyślić po tym, że gram kobietą, i po tym, że piszę o sobie w rodzaju żeńskim ( chyba że w ramach naszej forumowej znajomości czytałeś moje posty, w których nie zostało to zaznaczone, to pzepraszam)
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline