Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2016, 19:47   #57
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Bardzo klimatycznie Ci to wyszło Morri. Wbiłaś się w budowaną atmosferę bez żadnego zgrzytu i jeszcze dodałaś do niej coś od siebie. Scena zaczyna nam pięknie rozkwitać.

Dialog z Amonem odegrany. Pichciło się świetnie, chociaż bez traumy psychicznej dla niektórych postaci się niestety nie obeszło. Ale zawsze mogło być gorzej!

Raist2, toż to żaden problem. Napisz mi na PW, o której jutro pasuje Ci dialogowanie. Bez żachnięcia (najmniejszego) zastosuję się do podanych godzin.

Przypuszczalny termin mojego następnego wypieku podam po obsłużeniu wszystkich graczy. Nie patrzcie w gwiazdy za długo, bo zje was jakiś kosmiczny horror od papcia Lovecrafta.

EDIT: Mój post powinien zmaterializować się we wtorek, góra w środę.
Teraz idę w pierzyny, bo jutro wcześnie ciągnik przyjeżdża żeby mnie z łóżka zebrać.

Dobranoc.
 
__________________
You don't have to believe in me.
Just believe in the Getter.

Ostatnio edytowane przez Highlander : 17-07-2016 o 20:28.
Highlander jest offline