Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2007, 00:26   #5
sante
 
sante's Avatar
 
Reputacja: 1 sante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodze
Widzę, że tu ludzie znają się na rzeczy Ja niestety znam te czasy tylko z tego co zdołałem przeczytać, tworząc fabułę. Starałem się przepleść przygodę z wydarzeniami historycznymi, ale moja wiedza na temat tamtejszego życia społecznego jest znikoma, dlatego od razu uprzedzam zagorzałych historyków, że w tej dziedzinie mogę polec. Co do tego czy sesja się uda, hmm myślę że z pomocą graczy na pewno, bo nie ukrywam będzie to pierwsza poprowadzona sesja przeze moją osobę, ale gdzieś doświadczenie się w końcu zdobywa. Stworzyłem przebieg wydarzeń, który uwzględnia różne decyzje graczy i to na pewno mi ułatwi prowadzenie.

”Fragment opisu walki”, chodzi o to, ze w planowanej przygodzie będzie sporo walk. Dlatego też chciałbym zobaczyć, jak ludzie opisują przebieg walki (czy jest ona fajnie opisana, ale czy nazbyt też nie przekoloryzowana). To jest storytelling gdzie gracze sami będą tworzyć opisy walk itp. Ja będę tylko uzupełniał o wynik i jakieś dodatkowe zdarzenia, opisy postaci itp. (chodzi mi tu tylko o walke, spiski i inne wydarzenia będę sam rozbudowywał opisami)

Myślę, że przynajmniej jeden post dziennie by się przydał. Nie chce ciągnąć historii w nieskończoność. Ale jeśli zdarzy się, że nie będzie odpowiedzi, a nie będzie ona konieczna to bez problemu ruszy historia dalej.

Zobaczę ile osób chętnych się zgłosi. Jeśli niewiele to 3 osoby wezmę te które mi odpowiadają(znaczy najlepsze KP). Jeśli dużo osób, no to pomyśle o 4 osobach.
 
__________________
"War. War never changes" by Ron Perlman "Fallout"

Ostatnio edytowane przez sante : 13-05-2007 o 00:45.
sante jest offline