Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2016, 13:35   #1
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Poszukuję pluszowego misia :D

Szanowne, Szanowni

w ostatni piątek Syn zgubił swojego Misia - sami wiecie, że misie dzielą się na misie i Misie. I niestety, ale to ten drugi przypadek. Do kwadratu.


Model Ikea, nie do dostania. Fabler Bjorn nie spełnia roli zastępczej (mamy trzy).

Miś ten jest najważniejszym misiem i żaden inny nie może się z nim równać. Miś zgubił się na Kossakowskiego, w ostatni piątek, w czasie przejścia od samochodu do domu. Sami wiecie jak to jest, dziecko poprosiło, ja byłem zmęczony i chciałem wejść do domu, Miś wypadł, a ja nie zwróciłem uwagi czy dotarł bezpiecznie do domu. Mam za swoje.

Jak tylko się zorientowaliśmy co się stało to ruszyliśmy na poszukiwania. Na próżno. Miś przepadł, a pozostała czarna rozpacz i pytanie "Miś? Miś? Choć na dół..." wymawiane przez Janka, który ma prawie trzy lata i który patrzy się na ciebie wielkim czarnymi patrzałkami pełnymi nadziei i zaufania.

Tak więc jeżeli posiadasz Misia jak na obrazku to daj znać, a będziesz miał moją dozgonną wdzięczność wyrażoną publicznie. Do tego dorzucę rum [w Warszawie i wysyłkowo].

Jeżeli wiesz gdzie dostać takiego Misia - daj znać.
Jeżeli wiesz jak nazywa się ten model - daj znać.
Jeżeli wiesz kto może wiedzieć lub mieć takiego Misia - daj znać.
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.
woltron jest offline