Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2016, 00:24   #24
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Rezygnuję z tej nienormalnej sesji, bo ta sesja to jeden wielki gniot. Dałem Ci szansę i rady jak masz poprawnie pisać, ale ty najwidoczniej masz to gdzieś. Wystarczy, że mi się Moni skarży na zmienianie czarów stary jak się nie znasz na magii to się do tego nie bierz. I jeszcze zdania, które mówi postać nie są zakończone myslnikami jak piszą "profesjonaliści" . Zdania niektóre nie mają sensu i kończą się w połowie. I gdzie dla Pesary post się pytam hm? Zapominasz o graczach, a to twój największy błąd. Tyle z mojej strony. Nie poprawiles się po Upadku Ludzkości ani trochę, może trochę błędów ortograficznych masz mniej, ale to za mało, dużo za mało.


Ravanox out
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036

Ostatnio edytowane przez Adi : 19-07-2016 o 00:25. Powód: Kilka poprawek
Adi jest offline