Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2016, 12:38   #6
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Na przyszłość, kolego, jest coś takiego jak Edycja posta. W regulaminie jest napisane wyraźnie, że nie walimy posta za postem, jeśli nie minie 24 godziny i nie służy to nabijaniu licznika postów. A tu nie było potrzeby walenia posta z postem.

Cytat:
Napisał Manoni Zobacz post
Czyli mam rozumieć że chciałbyś uczestniczyć?
Moja odpowiedź sugerowała, że nie, nie wyrażam chęci. Co więcej, rozwinę poprzednią wypowiedź, jak odebrałam Twoje ogłoszenie:
- Szukasz sobie kogoś [tu: jelenia], kto odwali za Ciebie kawał roboty, będziesz chciał sobie przywłaszczyć efekty tej pracy i chcesz, żeby odbiorca ogłoszenia uznał, że tylko ty masz prawa autorskie do jego pracy - ot tak. Za darmo. A ja się zapytam wówczas: "A co ja z tego będę mieć?", nie wspominając o tym, że nie lubię jakoś zrzekać się ot ta z praw autorskich na rzecz osoby, której ani nie znam, a z którą pierwszy raz mam do czynienia.

Ja już widzę ten las rąk, żeby ot tak zrzekać się praw autorskich na rzecz jakiegoś tam Ktosia Ktosińskiego. Ten na pewno nie wykorzysta mojej krwawicy i z pewnością nie będzie pobierał korzyści majątkowej z tego, że gracz odwali za niego robotę. Nie wspominając o tym, że konto na FB na pewno nie może być nieprawdziwe.

Pomoc pomocą, ale są granice w udzielaniu takowej pomocy. Ta pomoc nie powinna być synonimem dla czynności: "Zrób wszystko za mnie".
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 19-07-2016 o 12:46.
Ryo jest offline