Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2016, 09:17   #28
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Za ogrom pracy jacy chętni gracze włożyli we wspólne tworzenie rodu, tła i chęc uczestnictwa w historii, zarezerwowałem dla nich miejsca. 5 oryginalnych miejsc (plus jedno dodatkowe), jest więc zajęte o ile gracze wyślą to o co ich prosiłem.

W związku z tak dynamiczną zmianą w rekrutacji jestem gotów przyjąc jeszcze jedną osobę, ale musi ona zapoznać się z linkiem do gdoca podanym w pierwszym postcie rekrutacji, gdzie znajdzie sporo informacji dodatkowych. Niektóre role zostały już zajęte przez graczy, dlatego ta dodatkowa osoba, będzie miała niestety ograniczony wybór.

Jeżeli zdarzyłaby się w przyszłości sytuacja, że któryś z graczy się wykruszy otworzę zapewnie rekrutację dodatkową.

Pozdrawiam
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline