Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2016, 15:31   #15
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Ja się tak zastanawiałam nad odpowiedzi Anonima, czy nie wykraczała na offtop'a, ale tak btw. sesja rysunkowo-pisemna nie byłaby głupim pomysłem, ale na pewno bardziej absorbującym czas i wysiłek, nie mówiąc o tym, że nie wszyscy potrafią ładnie rysować. Wtedy trzeba byłoby ewentualnie dać w założeniach, że talent rysunkowy nie jest wymagany, aczkolwiek ta bariera w psychice jest i będzie.

Manoni prawdopodobnie nie przeczyta tej odpowiedzi, bo za pewne zraził się do LI, ale jeśli się nie zraził do LI, to zostawię wiadomość.
Generalnie nikt nikomu w głowie nie siedzi i nie ma co się obwiniać, że tak się zrozumiało treść ogłoszenia. Manoni nie może zakładać z góry, że absolutnie każdy zrozumie ogłoszenie tak, jakby on chciał. Przed wysłaniem trzeba jednak czasem przeczytać ogłoszenie więcej niż kilka razy, zanim się je wyśle i [gdy jest potrzeba] ewentualnie je poprawić oraz doprecyzować, o co konkretnie ma chodzić w koncepcie.
Sam koncept i szkic świata oraz postaci może powstać, rozwijać lub zmienić się w praniu, tak też może się stać.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 20-07-2016 o 15:33.
Ryo jest offline