Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2016, 18:44   #16
Martinez
 
Martinez's Avatar
 
Reputacja: 1 Martinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputację
Exclamation Podsumowanie kolejki 1

Pierwsza kolejka za nami.



Trwała nieco dłużej ale dzięki temu kilka spraw się wyprostowało. Jeszcze nam Quel został by wrzucić post i właściwie możemy tę naszą nudną historię tarabanić dalej, choć niestety może ona nabrać nieco prędkości gdzieniegdzie. Dzięki wszystkim za codzienne wpisy na docu i miłe pogadanki .

Sprawy, sprawunki
Dziś też zakończę sprawy graczy, którzy niby są, ale ich nie ma albo wiszą. Asmodian mógłbyś dołączyć. Z tego co wiem, zamierzasz grać

Rekrutację dodatkową postanowiłem na razie wstrzymać. Poczekamy na rozwój wydarzeń w Szuwarach. Być może uda się ją wpleść jakoś fabularnie (np. rada kogoś zechce nająć ze stolicy, Mer albo ksiądz napisze list do przyjaciela).

W czasie gry trochę turlałem i powoli zaczynają rosnąc niektórym pule doświadczenia. Niektórzy również zakupili różności i musiałem podziałać matematycznie Myślę, że nie będę Wam zawracał głowy szczegółami. Po prostu raz na 5 kolejek wystawie jakiś raport sytuacyjny.

Terminy: Mój odpis pojawi się w ciągu tygodnia od 22 lipca. Jeśli chcecie jakieś deklaracje wrzucić to śmiało jeszcze przez dziś można to zrobić.


Termin odpisu
Gracze odpisują do 30 lipca (włącznie).



 

Ostatnio edytowane przez Martinez : 25-07-2016 o 03:47. Powód: Termin odpisów
Martinez jest offline