Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2016, 13:36   #104
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
Dobra towarzystwo, mam ideę jak wyciagnąć błyszczyków, choć nie wiem czy to trafione, tu moje pytanie do MG czy moje założenia nie rozmijają się z z tym co on opisał.
1. Krzyształy emitują sferę, pomieszczenie zaś sferą nie jest, więc jest tam trochę miejsca.
2. Ruch wewnątrz sfery jest możliwy, ale tylko wymuszony z zewnątrz - sądząc po linie którą dało radę spokojnie wyciągnąć.
3. Pomysł: Korzystając z lewitacji/latania/małych rozmiarów (ogólnie- korzystając z Luny!) wykorzystać luki między sferą a ścianami by opleść sferę liną. Wykorzysta się do tego "lepkość" samej sfery by łatwo umiejscowić linę na odpowiedniej wysokości.
4. Wyciągnąć błyszczyków przeciągając linę, w razie potrzeby wołając wsparcie siłowe z karawany.
5. Problemy: Kolumny i inne przeszkody mogą byś problematyczne. Tu pomogłaby mapka pomieszczenia i sprawdzenie czy lewitacja działa wewnątrz.
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline