Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2007, 16:00   #15
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Sigrid Olafsdottir

Yr nieznacznie zainteresowała się papugą, gdy ta się odezwała.
- Nawet niech ci przez myśl nie przechodzi...
Sigrid syknęła do fretki, która raczej z czystej ciekawości przysunęła się bliżej ptaka, niż z głodu. Chociaż to z drapieżnikami nigdy nic nie wiadomo. Widzę, że nie tylko ja mam problemy wychowacze. Kobieta westchnęła głęboko, głaszcząc Yr, żeby ta w końcu się uspokoiła. Gdy dotarły do doków zapach morza zakręcił Sigrid w nosie. W końcu w domu! Sigrid nie zważając już na nic, podeszła bliżej łajby i przyglądnęła się kadłubowi.
- Pani kapitan, nie żebym wątpiła w nasze zdolności, ale nie jest to za duże, za ciężkie i za mało zwinne jak na misję zwiadowczą?
I mam nadzieję, że ją trymowali - brakuje tylko skorupiaków i glonów na spodniej części kadłuba. Potrzebna nam prędkość, niezły wiatr i sokole oko, żeby przeżyć. Czyli dokładnie to, czego zabrakło mojej poprzedniej załodze. Oby Morze było tym razem bardziej miłosierne. Yr zwinnie zeszła na ziemię i zaczęła myszkować między beczkami w pobliżu.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein

Ostatnio edytowane przez Latilen : 13-05-2007 o 21:18.
Latilen jest offline