Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2016, 16:58   #164
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Sesja trwała rok i dwa dni.

Chciałbym Wam bardzo podziękować za wspólnie spędzony czas. Świetnie się bawiłem, a przy okazji osiągnęliśmy to, o co mi od początku zależało. Stworzyliśmy świetną opowieść z interesującą fabułą, postaciami, a także - być może najważniejsze - głównymi bohaterami, za których tak dobrą kreację chciałbym Wam jeszcze raz podziękować.

Oryginalnie sesja miała zakończyć się w chwili odkrycia tożsamości syreny. Pomysł ze Scyllą i Wyspą Wniebowstąpienia dorobiłem dopiero w trakcie, głównie kiedy uświadomiłem sobie, że moce Lotte bardzo są przydatne w detektywistycznej sesji i w praktyce bardzo szybko pozwalają iść z rewelacjami do przodu. Wtedy też zrobiło się bardziej sensacyjnie. A w międzyczasie także romantycznie Naprawdę nigdy bym nie pomyślał, że wątki miłosne tak łatwo, wręcz niechcący, można wpleść w fabułę i uczynić z nich bardzo organiczną część wydarzeń.

Pojawiło się w sesji wszystko, o czym marzyłem, a tak naprawdę znacznie więcej. Jestem bardzo zadowolony ze wszystkiego, sesji i Was, jako współgraczek, w więcej, niż stu procentach. Mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze raz razem zagramy, bo wiem, że mogę Wam w pełni zaufać, jeżeli chodzi o wspólne światotworzenie i zabawę.

Możecie się spodziewać w swoich profilach notek, a kiedy trochę zregeneruje mi się konto, pożegnalnych punktów reputacji, których należą się Wam całe tony za to wystąpienie

Bardzo, bardzo serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wspólnie spędzony czas w tak doborowym towarzystwie i przy tak świetnej zabawie!

 
Ombrose jest offline