Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2016, 08:47   #10
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
Udało się napisać posta wcześniej, więc oficjalnie zaczynamy . W Waszych pierwszych postach standardowo przedstawcie swojego bohatera, dajcie jakieś przemyślenia odnośnie życia w Raft itd. Ogólnie wiecie, ocb.

G.W., Alaronie - Psycho i Blink widzą się pierwszy raz od momentu przydziału do odpowiednich sektorów w Raft, więc możecie sobie opisać jakoś wylewniej powitanie, ja zaznaczyłem to tylko powierzchownie .

Dałem Wam też dość szczegółowy opis samego więzienia, żeby nie było problemu z podjęciem decyzji, co do uczestnictwa w projekcie T-Bolts hehe .

Deadline tej tury, to 30.07., 20.00. Prosiłbym, aby do tego czasu panele, które są jeszcze puste, zostały uzupełnione o karty postaci. W razie pytań, jestem do dyspozycji.

Życzę wszystkim dobrej zabawy i obyśmy dotrwali w tym składzie do szczęśliwego (albo i nie ) końca sesji .
 
__________________
[i]Don't take life too seriously, nobody gets out alive anyway.[/i]
Kenshi jest offline