Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2007, 19:21   #10
Hael
 
Reputacja: 1 Hael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodze
Dobrze, tak, tak, o to właśnie chodziło, żebyście jakieś pierdoły popisali.
Akcja? Jutro może, może pojutrze, coś się zacznie pojawiać. Może.
I jeżeli nie podkolorowujecie tych postów zbytnio.. Hoho, ileż ja sie o was dowiaduje nowego z waszych postów. Chyba, że zbytnio je podkolorowujecie, co z kolei jest niewskazane...
Tak, wypowiedzi kursywą, przemyślenia pogrubione, vel kursywą w cudzysłowiu. Innych zaleceń co do zapisu nie mam.
Stalker, weź się trochę bardziej postaraj przy pisaniu postów. Mam wrażenie, że są takie... Chaotyczne. Trudno się je czyta.
Co do innych, to - póki co - brak zastrzeżeń. Ciągle jeszcze czekamy na pierwszego posta Alexa i Majki, co się Sh'eenaz nazywać kazała. Potem coś może i ja naskrobię.
Nastrójcie się też na napisanie czegoś jutro. Przyda sie post z dnia roboczego...
I nie róbcie już takich offtopów w komentarzach... Błagam...


PS: Ależ to ciekawe uczucie, tak wszystkimi wami komendować...
 
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft
Die stets das Böse will
Und stets das Gute schafft...
Hael jest offline