Wątek: Drowia sesja.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2016, 23:18   #13
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Pomysł jest ciekawy, ale zdrady, o których była mowa, trzeba wyeliminować. Niekoniecznie nieformalną umową graczy, a raczej uwarunkowaniami fabularnymi. Myślę, że da się to zrobić bez większych niekonsekwencji w kreacji i postaci, i fabuły.

Drugą rzeczą, która mogłaby zabić ten pomysł, jest stworzenie grupki indywidualistów, zmuszonych do współpracy. Sorry, ale to raczej nie wypali. Jeśli każdy będzie ciągnął w swoją stronę, to nici ze współpracy, choćby nawet dobrze była uzasadniona. Musi istnieć jakikolwiek duch drużyny, jakiekolwiek powiązania jednych postaci z drugimi. Bo jeśli tego nie będzie, to rozegramy symultanicznie kilka solówek, a nie zwykłą sesję.

Dochodzę teraz do wniosku, że jeśli Twoim zamysłem jest granie postaciami złymi - to przecież wcale to nie musi być Podmrok. Ba, gdyby poluzować nieco założenia, dopuścić kreację innych ras, mogłoby to ubogacić grę. Wszak zło wiele ma twarzy .

A i ja również obstaję przy 3.5.
 
MrKroffin jest offline