Wątek: Drowia sesja.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2016, 00:59   #16
Demogorgon
 
Reputacja: 1 Demogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znany
Zagłosowałem na nie, ale coś w tych samych klimatach bo nie mam dostępu do 5ED, wolałbym o wiele bardziej 3.5 albo Pathfinder bądź ich mieszankę.
A co do argumentów kolegów, to się nie mogę zgodzić. Moim zdaniem jak długo gracze sąrozsądni i wiedząco robią, można spokojnie grać drużyną złych. Możemy z góry przyjąć założenia, że nasi gracze się nie zdradzają, możemy to jakoś uzasadnić w samej przygodzie. Myśmy o Drowach bardziej jako o mafii, niech to będą złoczyńcy z zasadami, którzy nie zdradzają rodziny. Myślmy bardziej Ojciec Chrzestny i Chłopcy z Ferajny a mniej Gra o Tron. Możemy też poprostu być psotawieni w sytuacji gdzie musimy współpracować. Zawsze da sięcoś wykombinować, potrzeba tylko nieco dojrzałości od graczy.

Po za tym, niekoniecznie Drow musi być zły, prawda? Mnie tam idea grania złą psotaciązawsze kusi, ale jeśli ktoś chce grać np dobrym Drowem albo z neutralnej grupy? To też może być ciekawe.
 
Demogorgon jest offline