Wątek: Drowia sesja.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2016, 20:34   #24
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Wycięcie czy wcięcie czego jak czego ale drowiego domu w drowim mieście to akurat nigdy nie jest problem

Jeśli chodzi o wspominających o peferencji 3.5 to jak ktoś już zauważył, nie jest to przynajmniej dla mnie problem. Przecież napisałem, iż mechaniki nie musi być dużo, a na tym podstawowym poziomie to działa tak samo. 5e to właśnie taki "podstawowy poziom" zresztą, chcę się rozeznać w sprawie sesji i jeśli do czegoś chce namawiać to do sesji a nie do systemu dalej są rundy, antrybuty, ataki, czary. Zawsze ktoś może stworzyć kartę pod 3.5 a potem zobaczy co z tego zostanie a co się zmieni.
Nie będę pisał czemu nie chcę tego robić w 3.5, bo nie o systemach w tym topicu dyskutujemy

Z racji iż gracze należą do jednej rodziny i skupiłbym się na relacjach każdego z każdym. Biorę pod uwagę wprowadzenie systemu wad i zalet. Wadą na przykład może być to, że konkretny gracz ma jakiś sekret i jeden z innych graczy go zna, zaletą znajomość takiego sekretu. Wadą może być konieczność spania zamiast typowej elfiej zadumy itp itd
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.

Ostatnio edytowane przez Amon : 27-07-2016 o 20:36.
Amon jest offline